#1 2010-04-08 18:55:53

 BlackDeath

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

15984838
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 14
Punktów :   

Witam zowię się BlackDeath

Witam.
Nazywam się Joanna. Wiek chyba sobie pominę... choć zdradzę iż jestem już dawno po podstawówce i gimnazjum. Mieszkam w zielonym województwie lubuskim. Miasta nie podam i tak nie znacie (to taka mała miejscowość.). Jak jesteście dobrzy z historii to poszukajcie sobie miejsca w którym spotkał się Otton III  z Bolesławem Chrobrym (nie, nie chodzi mi o Gniezno) i sami zgadniecie gdzie w obecnej chwili przebywam.
Jestem gotką, córką i chrześcijanką. Rodzinę mam normalną, rodzice nic do mnie nie mają, praktycznie niczego nie zabraniają. Posiadam siostrę, szwagra i siostrzenicę oraz cota. Tyle iż kot jest zwierzątkiem domowym a siostra z rodziną mieszkają dalej ode mnie. W środowisku jestem znana właśnie jako Czarna Śmierć (Black Death) ewentualnie Joan. Dla tych w szkole jestem satanistką, nie obchodzi mnie z grubsza co o mnie mówią... mam swój świat, swoich znajomych i swój cmentarz.
Kocham muzykę, bez niej nie istnieję. Gatunkowo muzykę którą słucham określa się jako gothic & symfonic oraz folk, pagan, viking metal. Zespołów znam całe mnóstwo. Nałogowo słucham: Dark snctuary, Lunatica, Cruachan, Eluveitie, Lilith, Stravaganazza jak i zespoł Hunter.
Zainteresowania to prócz okultyzmu, demonologi, wampiryzmu interesuję się ziołami.
Co lubię? Noc, cmentarz, muzykę, pisać (opowiadania, wiersze, myśli), historię (w szczególności średniowiecze i renesans oraz okres II wojny światowej w tym obóz w Oświęcimiu), gotycki kościół w moim mieście, Leo, Sarnę (Nie, nie jest zwierzęciem.), swą rodzinę, Boga, swojego cota.
Uzależniona jestem... od oparów olejka eterycznego lawendowego, herbaty lawendowej, kawy, muzyki.
Dużo czasu spędzam również na medytacji, ale to już szczegół.
Jak już wspomniała jestem chrześcijanką, moja wiara w Boga opiera się głównie na modlitwie (gdy się modlę często leżę krzyżem twarzą ku niebu, niezależnie od miejsca), czytaniu Pisma Świętego, do kościoła chodzę w tedy kiedy nie ma w nim ludzi. Nie lubię tego tłumu moherowych beretów  A ksiądz i tak mam mnie za satanistkę. I tak z buta powiem żebyście się mnie nie bali xD nie nawracam ludzi jeśli sami tego nie chcą ^^
Tyle o mej skromnej osobie.
A no i prowadzę blog: http://xgrafomankax.blog.onet.pl/
eh. rozpisałam się xD


"Budzą się demony lasu, powstają duchy ziemi"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wychfiz1.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.extremefighters.pun.pl www.everquest.pun.pl www.tdisland.pun.pl